| Berabi Fashion
SHOPPING CART
İndirim
  • Ürün Kodu: BRB-SP2-TP102121
  • Stok Durumu: 482

Asimetrik Metalli Siyah Lame Elbise

919,80 ₺ 1.077,78 ₺
Vergi Hariç: 919,80 ₺
Fantezi giyim ve iç giyim çeşitleri ile sitemizde bulunan tüm ürünler en kaliteli biçimde üretilmektedir. Ürün ithal esnek lame kumaştan üretilmiştir.  Bakmakta olduğunuz ürün kulüp giyim ve seksi g...
Açıklama

Fantezi giyim ve iç giyim çeşitleri ile sitemizde bulunan tüm ürünler en kaliteli biçimde üretilmektedir.

Ürün ithal esnek lame kumaştan üretilmiştir. 

Bakmakta olduğunuz ürün kulüp giyim ve seksi giyim adı altında satışa imkan sunmaktadır. Beden seçenekleri ve renk özgürlüğü ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir.

Mini elbiseler ve fantezi iç giyim modelleri ile Berabi markası özellikle bayan giyim üzerine iddialı bir markadır. Bugüne kadar binlerce müşterimize sorunsuz bir şekilde alışveriş imkanı sağlamıştır. Jeyteks kalitesi ile siz değerli müşterilerimize en güncel modelleri online alışveriş ile bu linke tıklayarak görebilirsiniz.

Ayrıca büyük beden giyim çeşitleri ile de sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Kullanmakta olduğumuz esnek kumaşlar sayesinde büyük beden fantezi elbiselerde de sorun olmamaktadır.

Ürün kumaşları özellikle gelir gelmez kontrol edilir ve daha sonra üretime geçilir. Genel olarak tüm modellerde kullanılan kumaş kaliteleri esnektir ve vücudunuzu sarar.

Giydiğiniz kıyafetler sayesinde etkileyici ve farkedilebilir olursunuz. Bu sebeple bu elbise ve diğer Berabi modelleri sizi gece kıyafeti olarak daha çok tercih etmeye zorlayacaktır.

Berabi markalı ürünler sitemizde perakende olarak satılmaktadır. Toptan fantezi giyim çeşitleri için de bizlerle irtibata geçebilir ve mağazanızda ürünlerimizi satabilirsiniz

Yorumlar (0)

Yorum Yap

    Kötü           İyi
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Başa Dön